KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 9355079
nr 935 5079
Färgetsning
Alf Olsson, "Svalan", signerad. -74, 12/50, 49x60
Utrop:
300 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 19 januari 2015
kl 19:34:16
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
1.000 kr
6
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
6
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
7
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
6
1.100 kr
7